Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Изневярата

Go down 
АвторСъобщение
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Изневярата   Изневярата EmptyПет Дек 07, 2007 10:32 pm

Бихте ли простили изневяра ? .. Преди да ми отговорите се замислете какво означава една изневяра - означава , че вече няма да си имате доверие , че нещо не му е достигало на гаджето ти и си го е потърсило при друг човек , че не си му бил/а достатъчен/ достатъчна ... Някой готов ли е въобще да понесе тази болка ? Една изневяра може да бъде и емоционална .. не само физическа . Защото секса в една връзка не е най-важното , напротив . Най-важното е доверието , приятелството и безкрайното уважение . Вълкът кожата си мени , но нрава не ... щом веднъж го е направил/а ще повтори пак .. и удар след удар и после какво ?! ..
Аз НЕ бих простила .. това е единственото , което не мога да простя .. не бих го понесла .. колкото и да обичам човека ще ми се наложи да се сбогувам с него , защото повече връзка не може да има .. Веднъж загубеното доверие не се връща ...
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
 
Изневярата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Пубертет :: Любов и секс-
Идете на: