Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Искам да ви кажа нещо ...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyПет Дек 07, 2007 9:58 pm

Има една песен на Blue , която се казва Curtain Falls . След като прочетох текста и преведен на български много ми напомни на нашия клас .. и въобще на училището .. ще драсна няколко реда .. защото след време точно това ще ни липсва :

" Започнахме преди много години ,
никой не можеше да знае ,
колко далече всъщност стигнахме ,
откакто се отдалечихме
и няма какво повече да кажа .
И правихме много жертви ,
не изпълнихме много задължения ,
борихме се с всички сили ,
за да стигнем докъдето сме сега ,
само не ме питай как ... Sad
Заедно се справихме със студа навън ,
никой не може да каже , че не опитахме
и никога няма да Ви предам или да Ви оставя .
Заедно се справихме с последните ни страхове ,
помнете моментите , които споделихме ,
ето за това няма да Ви предам или да Ви оставя .. "

Този текст ми напомня нещо , което никога не ми се отдаде възможност да Ви кажа , но ето сега .. ми се предостави .. Малко от нас осъзнават какво ще се случи в края на тази година . Някои от нас ще останат в нашето училище , други ще напуснат , но общо взето ще се разпилеем . Никога повече ние няма да бъдем един клас , няма да се виждаме всеки ден и дори хората , които са ни неприятни ще ни липсват . С годините ние станахме едно цяло , защото ни се наложи да се опознаем и да преодолеем всички перипети , за да бъдем това , което сме . Гордея се , че за тези 7 години бях една част от нашето семейство . Никой няма да отрече , че сме прекарвали повече време с класа , отколкото вкъщи . Остават 5 месеца горе-долу до края на тази година . С времето , което е напълно нормално всеки от нас ще поеме по своя път , но нека никога да не забравяме кои сме и откъде сме тръгнали . Има моменти , в които сме се мразели или силно сме се обичали , но винаги сме оставали едно цяло . Защото сме отбор . Надявам се да осъзнавате , че ни остава съвсем малко време заедно и аз лично предпочитам да го ползваме пълноценно .. защото наистина е за последно ..
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
Umbrella
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
Umbrella


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Take your hand and walk away...
Registration date : 05.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyПет Дек 07, 2007 10:04 pm

За изграждането на всеки един от нас като личност са допринесли останалите от класа.Не е толкова важно дали имаме общи интереси, дали харесваме едни и същи неща, винаги ще бъдем едно цяло.Заедно израснахме, преминахме през много неща.Имали сме и хубави и тъжни моменти, но така се изградихме като характери, седемте години могат само да ни помагат.Дефакто затвориха двадесет и няколко характера в една стая и ни оставиха да се оправяме, да се спогаждаме и да оцелеем някак.
Дори и да се нагрубяваме, дълбоко в себе си всеки един от нас цени целия клас.Ще е гадно да се разделим, едва ли някой от нас ще запази сериозни контакти с друг, защото всеки поема по различна пътека, всеки се бори, всеки печели и губи.Затова ви приканвам да пишем в този форум, сега, да запазим повече добри моменти, снимки и спомени.Да се смеем и поучаваме от грешките си.Защото аз искам да отворя този форум след няколко години и с ръка на сърцето да кажа-да, ето с тези хора израснах, с тях станах човек, те ме направиха това, което съм!
Върнете се в началото Go down
https://sedmi-v.bulgarianforum.net
gabs
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
gabs


Брой мнения : 63
Age : 29
Registration date : 05.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyСъб Дек 08, 2007 7:04 pm

Ами хора доста мили думи. За съжаление има хора в класа ни които се приемат твърде на сериозно. За тези хора част от съучениците ни са нищо. Когато биват например оценени неправилно се групират и сипят огън и жупел по адрес на госпожата. Когато обаче някой друг бъде оценен по такъв начин дреме им на..... Един вид "разслоението на обществото" в това училище, в този клас е една от причините лично аз да искам да напусна...
Върнете се в началото Go down
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyПет Дек 21, 2007 1:00 pm

gabs написа:
Ами хора доста мили думи. За съжаление има хора в класа ни които се приемат твърде на сериозно. За тези хора част от съучениците ни са нищо. Когато биват например оценени неправилно се групират и сипят огън и жупел по адрес на госпожата. Когато обаче някой друг бъде оценен по такъв начин дреме им на..... Един вид "разслоението на обществото" в това училище, в този клас е една от причините лично аз да искам да напусна...

Защо си мислиш, че в някое друго училище няма да е така..? Защо изкара нас лошите и сякаш само нашия клас е така...
Върнете се в началото Go down
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyСъб Дек 22, 2007 10:54 pm

Абе класа ще ми липсва като цяло...сега има хора които не мога да понасям зареди правенето им важни и какво ли още не но след време и това ще ми липсва...няма да ма на кои да си изливаш яда понякога... bounce
Върнете се в началото Go down
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyСъб Дек 22, 2007 11:45 pm

Според мен, няма да ни е мъчно толкова много, когато се разделяме. Защото може би няма да осъзнаваме, че другата година няма да сме заедно, просто защото не сме свикнали...Мисля, че ще оценим класа си тогава когато влезем в новия клас, с новите идиоти, надувки, зубари и т.н.
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyНед Дек 23, 2007 12:22 pm

Абе аз се чудя как да се държа с новия клас .. Преди съм била малка .. а сега ?
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... EmptyСъб Дек 29, 2007 2:04 pm

Ох нз аз от 1 страна не искам да се разделяме защото сега наистина в нов клас не познаваш никой (ако отидеш в друго даскало де) и все мисля че всички ще те гледат някак..на криво въпреки че няма да си единствения нов.. а от друга вече всичко ми омръзва има такива моменти че просто искам да се махна и да започна вс наново.... bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искам да ви кажа нещо ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам да ви кажа нещо ...   Искам да ви кажа нещо ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Искам да ви кажа нещо ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Флуудленд :: Лаф да става-
Идете на: