Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Има ли любов , ебането е неизбежно

Go down 
+4
baba killer
stefit0o
horse
Maggi
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2007 8:03 pm

stefit0o написа:
пффф... този форум взе да се задръства... Very Happy защо въобще обсъждате това в момента... ак0 мога да го нарека "обсъждане"... оставете го тоя сам да си говори... не забравайте, че все пак пишем във темата "Любов и секс"... а не в "Хайде да се затапваме" или даже по-добре " Целия клас срещу horse"... не заемам негова страна, ама разберете ме ( Very Happy ) ... 1 месец само се караме с тоз... и както се вижда не можем да му затворим устата... то в skype или тук, или където и да е в нета, всеки се прай на отворен... но без реално покритие... така че... най-добре да не се водим по ъкъла на тоя... няма смисъл... т'фа че той има адски мног0 време и няма в к'фо да г0 оползотвори и си търси с к0го да се заяжда е негов проблем, не наш... всеки нормален човек излиза к0гато имма свободно време... а той казва, че има многооооо сводобно време и си стои пред компа... ми ок... негов проблем...
аз предлагам поне т'фа всичкото да го препестите в друга тема... ( смисъл разправията Very Happy ), а пък тука да останат само мненията по темата... Wink
ак0 тряя наистина направете друга тема примерно "караницата с хорса " Very Happy:D:D
ммм подкрепям Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyНед Дек 30, 2007 4:27 pm

boje samo tva 4e mi obru6tate vnimanie 1 mesec pokazva kolko sam vi interesen, a tova za celiq klas s/u mene pokazva... kolko sam velik. 6tom vi trqbvat 20 4oveka da me zatapite polojenieto e qsno
Върнете се в началото Go down
stefit0o
i'M y0uR sIxtH sEnSe {}
stefit0o


Брой мнения : 225
Age : 29
Location : oN th3 Ear7h
Registration date : 07.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyНед Дек 30, 2007 6:36 pm

(clap) brao... mn golqmo samo4yvstvie vadi6 be... a nqma li da kaje6 ne6t0 po drugiq v1pros... za tova 4e nqma6 priqteli i si stoi6 v1v vas ... pred kompa i gleda6 kak da razvali6 kefa na vsi4ki tuk ? po tozi na4in ne si "VELIK" a si samo mnogo jal1k ... i 6tom se ima6 za golqma rabota za6to se zaqjda6 v1v forumite kat0 detence..... mnogo li ti e interesn0 ?!? i s1m sigurna, 4e p1rvot0 ne6to, koet0 pravi6 kat0 sedne6 na kompa e da pr0veri6 kakv0 sa ti otgovorili tuk, v1v foruma... i vednaga vliza6... poneje ti e mn interesn0 ....... abe v1ob6te kf0 se zanimaam... pisna mi ot tebe ve4e... t1p kompleksar...


pls nqkoy da go banne ... Very Happy 4e mn me drazni !!!!!!!!!!!!!!!!! kakt0 i vsi4ki v tozi forum !!!
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyНед Дек 30, 2007 11:20 pm

hah koi e kazal 4e nqmam priqteli i 4e samo stoq pred kompa lol...cqloto mi daskalo me poznava a na kompa stoq samo sled 7h kogato sam si vkuti 6toto navunka e studeno.. brei brei mn znaem mai a i da samo4uvstvieto mi e golqmo i ima za6to
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyНед Дек 30, 2007 11:21 pm

muhahaha HATE HATE I LOVE IT Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyНед Дек 30, 2007 11:22 pm

smqtai koi e kompleksar 6tom se nervi6 ot tva
Върнете се в началото Go down
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПон Дек 31, 2007 5:13 pm

horse написа:
hah koi e kazal 4e nqmam priqteli ...cqloto mi daskalo me poznava

Ами...аз да ти кажа, нормално е. И в нащо даскало всички се познават. И ко? Никой не е по-велик от някой друг или нещо такова. Просто си затвори устата, защото ставаш все по-жалък ... Ти даже не пзонаваш Магито или някой друг, че да говориш нещо против него...Какво изобщо правиш в този форум?
Върнете се в началото Go down
4orbata

4orbata


Брой мнения : 32
Registration date : 09.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПон Дек 31, 2007 8:08 pm

xax krisi stefi magi ostaite go toq prederas
toi prosto qvbno jivee za toq forym
poznavali go cqloto daskalo
6toto sig e nai golemiq bal1k i vs se ta6akat s nego ne za dr Wink
maxai twe go toq boklyk Wink
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПон Дек 31, 2007 8:30 pm

na skoftarata li vi e mai mn va nervq e priqtno e 4estno kazano
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПон Дек 31, 2007 8:33 pm

cqloto mi daskolo me poznava ne 6toto sam gi nabil si4kite ili te mene a za6toto za razlika ot vas izglejda moga da suzdavam novi kontakti (koeto pravq i sega ako ne ste zabelqzali) i vsi4ki sa respektirani ot mene i me znaqt 4e sam golqm pi4 i ne spomenqvaite za golqmoto mi samo4uvstvie 6toto stava banalno
Върнете се в началото Go down
4orbata

4orbata


Брой мнения : 32
Registration date : 09.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПон Дек 31, 2007 11:00 pm

xax golqm pi4
ti si nqkva mi6ka tam
po dobre sizam1l4i Wink
Върнете се в началото Go down
horse

horse


Брой мнения : 26
Registration date : 15.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2008 4:46 pm

#chance
Върнете се в началото Go down
Umbrella
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
Umbrella


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Take your hand and walk away...
Registration date : 05.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2008 7:23 pm

Само един ебач може да отвори тема за ебане... Cool
Върнете се в началото Go down
https://sedmi-v.bulgarianforum.net
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 EmptyПет Юли 25, 2008 10:17 pm

Аз съм ебач . Laughing Ръгам си пишката навсякъде !!! affraid cheers cheers cheers lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
Sponsored content





Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли любов , ебането е неизбежно   Има ли любов , ебането е неизбежно - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Има ли любов , ебането е неизбежно
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Пубертет :: Любов и секс-
Идете на: