Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Според вас правилно ли постъпи...

Go down 
+2
sweety_girl
Umbrella
6 posters

Правилно ли постъпи?
Да
Според вас правилно ли постъпи... Vote_lcap13%Според вас правилно ли постъпи... Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Не
Според вас правилно ли постъпи... Vote_lcap50%Според вас правилно ли постъпи... Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Не знам
Според вас правилно ли постъпи... Vote_lcap37%Според вас правилно ли постъпи... Vote_rcap
 37% [ 3 ]
Общо гласове : 8
 

АвторСъобщение
Umbrella
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
Umbrella


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Take your hand and walk away...
Registration date : 05.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyПет Дек 07, 2007 6:15 pm

...Стефи, като изказа Димитър за коша.Как бихте постъпили на нейно място?
Аз бих се постарала да не кажа, до последно, но все пак да се изправиш пред Тамара и да увърташ не е никак лесно.
Върнете се в началото Go down
https://sedmi-v.bulgarianforum.net
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyПет Дек 07, 2007 6:20 pm

ами незнам то да се опиташ ама пред 2-3 даскалки дето гледат адски злобно няма как ти докато го измислиш те ще те раберат пък и все има виновен няма как и все щеше да се разбере...аз също бих опитала Наде ама лесно е да кажа ами аз ако бях нямаше да кажа ама да го говориш така е 1 а да си на нейно място наистина е съвсем друго.....аз така мисля ;]
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyПет Дек 07, 2007 6:21 pm

Хем постъпи правилно , хем не .. защото наистина да излъжеш Тамара крие наистина големи рискове .. разбирам я , но все пак утре ще сгафи някой яко .. и ще трябва да се спасява .. тогава на кой да разчита ? май само на себе си ..
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyПет Дек 07, 2007 6:51 pm

Аз набързо бих казала "не знам" и ще си тръгна. Въпреки, че Димитър не е от любимците ми в класа (нищо лично) бих защитила. Ще защитя и всеки от класа незаивисимо какво е направил и колко ми харесва!
Върнете се в началото Go down
gabs
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
gabs


Брой мнения : 63
Age : 29
Registration date : 05.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСъб Дек 08, 2007 6:53 pm

Аз лично бих казала че еди кой си (който не е присъствал в стаята... уж Very Happy) ми е казал че някой е метнал коша. Ако ме питат кой точно го е метнал ще кажа че източника от който черпя информация не е бил в стаята и не знае. Следователно не знам и аз. Wink
Върнете се в началото Go down
stefit0o
i'M y0uR sIxtH sEnSe {}
stefit0o


Брой мнения : 225
Age : 29
Location : oN th3 Ear7h
Registration date : 07.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyНед Дек 09, 2007 7:08 pm

оле Габи, отде го измисли т'фа дългот0... аз докат се замисля пред Тамара к'фо да кажаааа... пък вземи и под Фнимание ( какт0 казва таз по френски ), че не съм толкова умна кат0 теб и ми трябва време да асимилирам или по-точно да измисля информацията... Very Happy
Върнете се в началото Go down
gabs
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
gabs


Брой мнения : 63
Age : 29
Registration date : 05.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСря Дек 12, 2007 10:14 am

stefit0o написа:
оле Габи, отде го измисли т'фа дългот0... аз докат се замисля пред Тамара к'фо да кажаааа... пък вземи и под Фнимание ( какт0 казва таз по френски ), че не съм толкова умна кат0 теб и ми трябва време да асимилирам или по-точно да измисля информацията... Very Happy

На мен ми хрумва веднага... sunny
Върнете се в началото Go down
stefit0o
i'M y0uR sIxtH sEnSe {}
stefit0o


Брой мнения : 225
Age : 29
Location : oN th3 Ear7h
Registration date : 07.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСря Дек 12, 2007 12:56 pm

хихи Smile
Върнете се в началото Go down
gabs
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
gabs


Брой мнения : 63
Age : 29
Registration date : 05.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСря Дек 12, 2007 8:54 pm

Абе важното е че митака се отърва без нищо. Кой кво е казал не е от значение Smile
Върнете се в началото Go down
stefit0o
i'M y0uR sIxtH sEnSe {}
stefit0o


Брой мнения : 225
Age : 29
Location : oN th3 Ear7h
Registration date : 07.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСря Дек 12, 2007 9:57 pm

gabs написа:
Абе важното е че митака се отърва без нищо. Кой кво е казал не е от значение Smile

еми габи по принцип е така, ама Тамара правилно каза, че можеше да има нещо стъклено в коша... а все пак наистина минават хора отдолу...
аз за себе си мисля, че може би не постъпих точно какт0 трябва, ама какв0 друго да ми дойде на ъкъла за толкоз малк0 време... моите уважения хора, ама не забравяйте, че съм блондинка по душа... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... EmptyСря Дек 12, 2007 10:02 pm

И по акъл .. и по акъл Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
Sponsored content





Според вас правилно ли постъпи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Според вас правилно ли постъпи...   Според вас правилно ли постъпи... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Според вас правилно ли постъпи...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни животни от класа ни :: Стефито-
Идете на: