Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Живи ли сте, хорааа?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Живи ли сте, хорааа? Empty
ПисанеЗаглавие: Живи ли сте, хорааа?   Живи ли сте, хорааа? EmptyСъб Окт 18, 2008 7:59 pm

А? .. Просто питам, много замряхте Neutral Та..как сте?
Помните ли как си мислехме, че не можем да живеем един без друг, как след 14 юни едва ли не животът ни ще свърши. Май малко преувеличавахме тогава Very Happy Не е изобщо толкова страшно, колко си го представях flower Надявам се и при вас да е така Smile Вие как сте? Ко прайте? Как е новото даскало, новият клас? Ае разказвайте моляяя вии .. ще ми е интересно. Предполагам и на другите, които се сетят да влязат тук tongue
Върнете се в началото Go down
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Живи ли сте, хорааа? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Живи ли сте, хорааа?   Живи ли сте, хорааа? EmptyНед Яну 11, 2009 3:29 pm

Еми ... аз съм жива Very Happy Иначе как .. новото даскало ... в началото всички се правят на добри и си викам "тука поне няма да ги има интригите" .. Да ама не след няколко месеца всички си показаха истинската същонст ... новото даскало с новите интриги новите надуфки и новите зубари нищо по различно . Много хора ми липсват.. хора , които не се промениха не си вдигнаха самочувствието до небето .. Smile Иначе новия клас същатата работа .. има много свестни хора .. като ги опознаеш .. намерих много нови приятели но това в никакъв случаи не ме е накрало по някакъв начин да забравя старите .. да се правя на нещо което не съм или нещо такова .. Smile Липсвате мии Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
 
Живи ли сте, хорааа?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Флуудленд :: Лаф да става-
Идете на: