Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Милички дечица ... един специален поздрав :)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyНед Юли 20, 2008 6:40 pm

Ето какво намерих в тефтерчето на Вилияна:
Песничката на 6ти "в"

Буба наща гимнастичка е голяма пичка. Ванеса се облича фешън, а Виктор вУни на кенеф .Вилияна - това съм аз, ти се запознай с нас ( Very Happy ) Габи на Айнщайн се прави , Георги зубари си кани , Деви нови кецки си купи , Димититър ходи със скъсаните маратонки. Златина блонди 2 и не може да разбере . Иво много се лигави , но вече се Управи Very Happy . Иван ,ех Иван .. какво да кажем за Иван освен , че е много насран когато му се карат. Криси - мойто блонди и да кажа само , че тва че е руса не значи , че е руса! Ооо , Маргото - с хубавите ЧЕРНИ Very Happy букли , с кафевите очи и черните вежди. Мартин - Тармо колко е задръстен. Коларов все ме разсмива , но когато се ядоса показва грива (rofl) . Стоянов - най-желаното момче в класа ( Very Happy ) , но вече е зает ;] .Петяяя - тя е моят компютър. Добе , че е тя да ми подсказва. Надяяя - слабата пембена .. ( КВО ? ) пеперуда по литература. Славена - с Франки е похвали че вече и се гушка. Стефани - много яко дете ( Very Happy ) много я обичкам щото не ме мами. Цвета - тя първа ми каза за skype BETA ( ОМГ ) Юлито - добро момиченце. Янислав - срамежливото човече и Ясен - маловажен тъпанар !

NO COMENNT! affraid
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyПет Юли 25, 2008 10:10 pm

Откога съм с черно букли - променили сте ми прическата - мерси ! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
KrIsSi

KrIsSi


Брой мнения : 133
Age : 30
Location : s!n c!tyY
Registration date : 06.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyЧет Авг 07, 2008 10:24 am

Very Happy Very Happy Very Happy Nikoga nqma da spra da i se chudq na mozyka ... Razz Razz
Върнете се в началото Go down
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyВто Авг 12, 2008 1:14 am

И аз Гриси , и аз Very Happy:D:D:D:D:D
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyСъб Авг 23, 2008 10:45 am

Ама тя има ли мозък ? Shocked
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
Umbrella
Админ-хапя и драскам
Админ-хапя и драскам
Umbrella


Брой мнения : 173
Age : 29
Location : Take your hand and walk away...
Registration date : 05.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyНед Авг 24, 2008 12:32 am

Maggi написа:
Ама тя има ли мозък ? Shocked
да бе и аз така confused affraid
Върнете се в началото Go down
https://sedmi-v.bulgarianforum.net
sweety_girl
MC Extra Ceci
sweety_girl


Брой мнения : 291
Age : 29
Location : В неизвестност от 24 часа
Registration date : 05.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyСря Авг 27, 2008 12:55 am

Umbrella написа:
Maggi написа:
Ама тя има ли мозък ? Shocked
да бе и аз така confused affraid
Бе като се замисля ( не скачайте знам , че не мога Very Happy ) сте прави Laughing
Върнете се в началото Go down
Maggi
МиШка АдмИн :)
Maggi


Брой мнения : 300
Age : 30
Location : hAway ;p
Registration date : 06.12.2007

Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) EmptyНед Авг 31, 2008 11:24 pm

Прави сме я cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.malkybebi.aha.bg
Sponsored content





Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Милички дечица ... един специален поздрав :)   Милички дечица ... един специален поздрав :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Милички дечица ... един специален поздрав :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Флуудленд :: Лаф да става-
Идете на: